TEOG Kursu Ankara

Matematik birçok öğrenci tarafından zor bir ders olarak kabul edilir. Matematiğin sınavlardaki önemi tartışılmazdır. Böylesi bir dersi birebir destekle öğrenmenin en yeni, en özel ancak bir matematikçinin aklından çıkabilecek kadar zekice kurulmuş ders çalışma atmosferine matematik kampı diyoruz.

YGS-LYS-KPSS Matematik konularını eğlenerek tam öğrenebilirsiniz. Matematikte sizler için hazırlanmış pratik metodlar sizi sınavlarda rakiplerinizin önüne geçirecek.

Birçok insan için matematik, hayatını zehir eden derslerden, içine korku salan sınavlardan ve okulu bitirir bitirmez kurtulacağı bir kâbustan ibarettir. Bazıları içinse matematik, hayatı anlamanın ve sevmenin bir yolu olabilmiştir. Çünkü sevmenin yolu, her şeyde olduğu gibi, burada da anlamaktan geçer. Ancak anlayabildiğimiz şeyleri severiz.
BÜNYEMIZDE BULUNAN KURSLAR :

LYS MATEMATİK : Üniversiteye hazırlıkta çok önemli bir yer tutmaktadır. Sınava hazırlanan öğrencilerin bu aşamada iyi bir net çıkarmaları kendilerine çok önemli avantajlar sağlicaktır.

YGS MATEMATİK : Ygs de üniversiteye hazırlıkta oldukça önemlidir. Özellikle matematikte yapılan net sayısının fazla olması öğrencileri ust sıralara taşıyıp onları çok avantajlı konuma getirecektir.

TEOG MATEMATİK : Anadolu ve fen liselerine hazırlanan öğrencilerin iyi bir anadolu yada fen liselerini kazanmaları en büyük hayalleridir. Öğrencilerimizi bu hayallere taşıyacak en önemli basamakta şüphesiz matematiktir. İyi bir matematik netle ve yanına diğer dersleride belli ölçüde koyarak hayallerimize ulaşabiliriz.

KPSS MATEMATİK : Hangi üniversiteyi yada hangi bölümü bitirdiğiniz çokta önemli değil. Tabi kpss sınavına girecekseniz eğer.muhakkak matematikten belli ölçüde net çıkarmak durumundasınız. İşinize yarayacak kadar matematik belkide size hayal ettiğiniz kapıları açacaktır.

DGS MATEMATİK : Dikey geçiş sınavıyla iki yıllık okuduğunuz bölümü dört yıllık lisans fakültesine dönüştürmek istiyorsanız matematik türkçe sayısal mantık ve sözel mantık derslerinden yüksek puan almak zorundasınız. Kilidi açacak ders yine matematik.

AÖF MATEMATİK : Açıköğretim fakültesinde okuyan öğrencilerimizin örgün olarak derslere devam etmediklerinden matematik eğitimini tek başlarına yapabilmeleri oldukçazordur. Profesyonel ve doğru adreste bu eğitimi almanız size fayda sağlicaktır.

ALES MATEMATİK : Yüksek lisans ve doktora başvuruları için girilen bu sınavda matematik çok önemli bir yer tutmaktadır. Matematik ve sayısal mantıktan yapacağınız netler oldukça önemli.

LİSE MATEMATİK : Lise öğrencilerimiz yıl boyunca görecekleri matematik müfredatın tamamını okula parelel olarak konu işleyip arkasından sürekli soru çözümü yaparak eksik konularını etüd dersleriyle gidererek hedeflerine ulaşıyorlar.

İLKÖĞRETİM MATEMATİK : İlköğretim öğrencilerimize amacımız kendilerine lazım olan matematiğin temel altyapısını vermek ve onlara matematiği sevdirmektir. bu yaşlarda matematikten soğuyon öğrencilerimiz sonradan bu derse ısınamamaktadır. İlköğretim öğrencilerimiz bizimle matematiği çok seveceksiniz.

ORTAOKUL MATEMATİK : 5-6-7 ve 8.sınıf öğrencilerimiz için okula parelel altyapı da varsa eksiklerini gidermek girecekleri sınavlara hazırlamak ve matematiği sevdirmek için yoğun çaba sarfediyoruz. Bizimle matematiği sevin ve bırakmayın.


Neden Bizi tercih etmelisiniz?

  • professional_man_and_womanÖncelikle her kursiyerin bizim için değerli ve yarına bizi taşıyacak olanların onlar olduğu gerçeğinden yola çıkarak hareket ediyoruz.
  • Etkin akademi 12 yıllık eğitim tecrübesine sahib köklü bir eğitim kurumudur.
  • Eğitim Kurumumuz, genç ve dinamik bir yapıya sahiptir.
  • Mezunlarımız isterlerse MEB onaylı Sertifika alabilmektedir.
  • Kullanılan kitaplar ve dokümanlar uluslararası standartlara göre belirlenmektedir.
  • Konusunda uzman Türk ve yabancı öğretmenler derslere girmektedirler.
  • Kurumumuz öğrencilerine kurslardan sonra yurtdışında eğitim ve kurs olanakları sağlamaktadır.
  • Paket programa kayıt olan herkese MEB Onaylı Bilgisayar İşletmenlik Kursu hediye edilmektedir.


Kurs Bitiminde Alabileceğiniz Sertifikalar

meb_sertifikasiMezunlarımız isterlerse MEB onaylı Sertifika alabilmektedir.


Ödeme Seçenekleri

original
Ödemeler nakit veya taksitli olabilir.

İki Taksitten sonrası vade farkına tabidir.


Kurs Gün ve Saatleri

Ders PlaniHafta İçi ve Haftasonu, sabah ve akşam gruplarımız var. Ayrıca belirtilen gruplar size uymuyorsa, Eğitim Danışmanı personellerimizle görüşüp, alternatif çözümler hakkında bilgi alabilir ya da birebir özel ders imkanlarından faydalanabilirsiniz.


Genel İngilizce Seviyeler ve Kurlar

SeviyeSeviyenin AdıAvrupa StandardıKur SayısıToplam Ders/SaatMEB Sınavı 
1. SeviyeElementaryA13 Kur
(3 ay)
72 SaatMEB 1.Aşama Sınavı

Kayıt Ol

2. SeviyePre IntermediateA23 Kur
(3 ay)
72 SaatMEB 1.Aşama Sınavı

Kayıt Ol

3. SeviyeIntermediateB13 Kur
(3 ay)
72 SaatMEB 2.Aşama Sınavı

Kayıt Ol

4. SeviyeUpper IntermediateB23 Kur
(3 ay)
72 SaatMEB 2.Aşama Sınavı

Kayıt Ol

5. SeviyeAdvancedC13 Kur
(3 ay)
72 SaatMEB 3.Aşama Sınavı

Kayıt Ol

6. SeviyeProficiencyC23 Kur
(3 ay)
72 SaatMEB 3.Aşama Sınavı

Kayıt Ol

NOT 1: Sınavların (YDS, TOEFL, IELTS) ders saat’ları farklıdır. 

NOT 2: İş İngilizcesi seviyesi farklıdır.